Eripakkumised

Tarvikud

 

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
BIGBOI KUIVATI BUDDI
Kontaktivaba autokuivati autohooldusentusiastidele Tutvustame Bigboi kuivatit BUDDI. Seade entusiastile, kes otsib taskukohast, kuid kvaliteetset ja suure jõudlusega kuivatit. Austraalias valmistatud, portatiivne ja kompaktne, uue lahendusega kuivatil BUDDI on 1,4 hj tippvõimsusega mootor, mis tekitab enneolematu kiirusega 220 km/h ehk 19,680 jalga/min liikuva sooja (ümbritsevast õhust 25 °C võrra soojema) filtreeritud õhu voolu, mis kuivatab mõne minutiga põhjalikult väikese auto, jalgratta või suusad. BUDDI võtab ruumi ainult 240 mm ja on täiuslik kuivatuslahendus teie seadm..
129.00€ Maksudeta: 107.50€
BIGBOI KUIVATI Mini
Kontaktivaba autokuivati autohooldusentusiastidele Nagu teab iga autohoolduse entusiast, vähendavad kontaktivabad puhastusmeetodid kriimustuste tekkimise võimalust värvkattele. Kuigi pesemine nõuab endiselt kokkupuudet pesemisvahendiga, siis kuivatamisel enam kuivatuslappi vaja ei ole! Tolm ja mustus võivad jääda kuivatuslappide pikkade imavate kiudude vahele ja tekitada kriimustusi, kui värvkatet lapiga pühitakse. Lapiservad võivad jätta jälgi, kui lappi edasi-tagasi liigutatakse. Sünteetiline seemisnahk ei pruugi piisava tõhususega vett imada ja looduslik seemisnahk võib eemaldada..
185.00€ Maksudeta: 154.17€
BIGBOI KUIVATI Pro
BigBoi BlowR Pro on seda tüüpi toodetavatest seadmetest võimsaim, sellel on kaks 1600-vatist mootorit, mis kasutavad soojendatud, filtreeritud õhku vee eemaldamiseks värvkattelt, metallilt, klaasilt ja kroomitud pinnalt. Õhuvool eemaldab kogunenud vee märkide ja liistude tagant, esi- ja tagatulede ümbert, peeglitest ja muudest raskesti ligipääsetavatest piirkondadest. BlowR Pro tarnitakse koos kolme vahetatava otsakuga, mis võimaldavad õhku suunata raskelt ligipääsetavatesse piirkondadesse või mööda kanaleid ja sooni. BigBoi temperatuuritehnika (BTT) funktsioon võimaldab kasutada optimaalse..
389.00€ Maksudeta: 324.17€
Bigboi survepesur koos vahupüstoliga
Tutvustame uut masinat bigboi WASHR! Pesur detailidele tähelepanu pööravatelt inimestelt neile, kes armastavad detailselt tööd teha!! Bigboi WASHR põhineb kõrgetasemelisel tehnoloogial, mida võib oodata vaid vähemalt 700 Austraalia dollarit maksvast masinast, see on varustatud süsteemiga Total Stop System (TSS) ning tajub veevoolu pumbas, lülitades mootori automaatselt välja, et pesurit WASHR ülekuumenemise eest kaitsta. Pesur bigboi WASHR on harjadeta alumiiniumpumbaga induktsioonimootoriga ja seega teistest müügil olevatest survepesuritest oluliselt vaiksem. Mootori liikuvate osad..
334.80€ Maksudeta: 279.00€
FLOWEY Clay Sponge
Laki puhastamiseks mõeldud käsn. Polümeriseeritud ja kõrg-tehnoloogiliselt kummi materjalist. ..
13.10€ Maksudeta: 10.92€
Katrin Classic XXL2 sinine
Katrin Classic XXL2 sinine 2-kihiline tselluloospaber Perforeeritud Rullis 1000 lehte, 380 m Leht 38x38 cm Ühe rulli hind: 20,87.- + km ..
50.09€ Maksudeta: 41.74€
Kätepuhastuspasta dosaator
KÄTEPUHASTUSPASTA DOSAATOR ..
55.99€ Maksudeta: 46.66€
Pihustiga mõõdupudel 0,65 L CANYON
Pihustiga mõõdupudel 0,65l  Ergo-sprayer ..
4.07€ Maksudeta: 3.39€
SNOW FOAM LANCE VAHUOTSIK
Pesuaine vahuotsik survepesurile Vahuotsik on mõeldud pesuainevahu pihustamiseks ning kinnitatakse survepesurile düüsitoru asemel. Vahuotsiku abil pihustub pesuaine pestavale pinnale rikkaliku ja hästi püsiva vahuna, mis kuivab väga aeglaselt. Selle tulemusena on pesuaine toimeaeg palju pikem ning pesu tulemus parem. Vahuotsiku kasutamisega vältidakse mehaanilist kokkupuudet värvipinnaga, millega välditakse kriimude tekkimist.   SOBIVA SEGUSUHTE MÄÄRAMINE: Erinevad pesuained toimivad vahustamisel erinevalt. Kõige õigema segusuhte saab valades lahjendamat..
48.76€ Maksudeta: 40.63€