Sooduspakkumised

Kuva: Nimekiri / Tabel
Sorteeri:
Näita korraga:
SNOW FOAM LANCE VAHUOTSIK
Pesuaine vahuotsik survepesurile Vahuotsik on mõeldud pesuainevahu pihustamiseks ning kinnitatakse survepesurile düüsitoru asemel. Vahuotsiku abil pihustub pesuaine pestavale pinnale rikkaliku ja hästi püsiva vahuna, mis kuivab väga aeglaselt. Selle tulemusena on pesuaine toimeaeg palju pikem ning pesu tulemus parem. Vahuotsiku kasutamisega vältidakse mehaanilist kokkupuudet värvipinnaga, millega välditakse kriimude tekkimist.   SOBIVA SEGUSUHTE MÄÄRAMINE: Erinevad pesuained toimivad vahustamisel erinevalt. Kõige õigema segusuhte saab valades lahjendamat..
28.49€38.40€ Maksudeta: 23.74€
Elektriliselt reguleeritava lauajalad
Raami tootja LINAK Elektriliselt reguleeritav kõrgus 590–1240 mm Tõstejõud 100 kg ühtlaselt jaotusel Kahemootoriga lauajalg  Reguleeritava kõrgusega töölaud võimaldab päeva jooksul vahetada tööasendit (seismine, istumine). Asendit saad muuta täpselt sellisel ajal, nagu sa ise seda soovid kõigest ühe nupuvajutusega. See ennetab kaela- ja õlavalu, lisaks põletab seismine ka rohkem kaloreid. ..
352.80€385.76€ Maksudeta: 294.00€
EV19 EVOPUR® MOOTORI PUHASTUSAINE
Esimene taimse päritoluga pindaktiivsetest ainetest valmistatud ökoloogiline mootoripuhastusvahend. Toote uuenduslik koostis aitab vähendada materjalide kahjustumise riski puhastatavatel pindadel (näiteks alumiiniumist, plastikust või värvitud osadel). Koostises kasutatud pindaktiivseted ained ja kompleksimoodustajad on pärit looduslikest ja taastuvatest allikatest. EV19 EVOPUR MOTOR CLEANER ei sisalda nitrilotriatsetaate, fosfaate, lahusteid ega LOÜsid (lenduvaid orgaanilisi ühendeid). Mõeldud eelkõige mootoriosade ja nende asukohtade puhastamiseks. Eemaldab hõlpsalt rasva, õli..
20.28€24.60€ Maksudeta: 16.90€
 FLOWEY CDS 2.5 AUTOSHAMPOON pH NEUTRAL 1000ML
FLOWEY CDS 2.5 AUTOSHAMPOON pH NEUTRAL  PH 6.5 Taimne. Tugev kontsentraat. Vaarikalõhnaga Autošampoon käsipesuks. Tugevasti vahutav. Eemaldab suurepäraselt rasvad. Saab kasutada ka vahudosaatoris. Sobib kaitsekihiga kerepindade puhastamiseks.   Kasutamine: kallake 3 kuni 4 korgitäit CAR SHAMPOO autošampooni 10 liitrisse kuuma vette. Kasutage pealekandmiseks käsna. Loputage puhta veega. Pühkige mikrokiust lapiga.   HOIATUS: kuuma ilmaga on soovitatav autokeret esmalt niisutada. Ärge laske tootel autokere peal ära kuivada. Loputage alati puhta ve..
3.96€6.16€ Maksudeta: 3.30€
FLOWEY CDS 7.1 KLAASIPUHASTUSVAHEND  500ML
Klaasipuhastusvahend Omadused Tõhus vahend tuuleklaaside, tava- ja pleksiklaaside puhastamiseks. Eemaldab hõlpsalt mustust, putukaid ja nikotiini ning jätab suurepärase lõpptulemuse. Antistaatiline toime. Silikoonivaba. Kasutusala(d): sõidukite akende hooldus. Eelised • Eemaldab rasva ja puhastab tõhusalt kõiki klaaspindasid. • Aurustub kiiresti ega vaja loputamist. • Aknad on pärast kuivamist puhtad, säravad ja triibuvabad. Kasutusjuhised: pihustage otse klaasile, hõõruge ja pühkige puhta mikforiibrist lapiga. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust mei..
3.49€5.70€ Maksudeta: 2.91€
Kätepuhastuspasta FLOWEY HC30 Manotec Strong
HC30 MANOTEC STRONG Eriti suure rasvaärastusvõimega kätepesuseep töökodadele   Omadused: MANOTEC STRONG on kontsentreeritud kätepesuseep, mis põhineb saepurul – biolaguneval abrasiivainel. Lahustivaba MANOTEC STRONG ei sisalda liiva ega leeliseid. Et seebi koostis põhineb hüpoallergilistel toorainetel, võib seda kasutada mitu korda päevas. Mõeldud õli-, rasva-, bituumeni-, tindi- ja teiste sarnaste ainete jääkide eemaldamiseks, millega tööstuskeskonnas tõenäoliselt kokku puututakse.   Kasutusvaldkond:  Tugevalt määrdunud käte pesuks, kasutamis..
18.38€25.02€ Maksudeta: 15.32€
R 3000 MOODULRIIULISÜSTEEMI
Piiramatu mitmekülgsus! R 3000 multifunktsionaalne riiulisüsteem Schäferilt pakub tänini kõrgeimat taset ladustamise hõlbustamiseks. Süsteem on äärmiselt lihtne ja stabiilne. Puuduvad lahtised poldid, konksud või mutrid. Laialdane lisade valik ning kerge koostamine tagab absoluutse paindlikkuse ja võimaluse laiendada või täiendada süsteemi kohe, kui tekib vajadus. Süsteemi äärmine mitmekülgsus võimaldab ideaalse lahenduse pea kõikide ladustamisvajaduste rahuldamiseks.   Sektsiooni kõrgus – 2278mm Sektsiooni pikkus – 1344mm Sektsiooni sügavus ..
109.02€129.13€ Maksudeta: 90.85€