Sooduspakkumised

Kuva: Nimekiri / Tabel
Sorteeri:
Näita korraga:
EV19 EVOPUR® MOOTORI PUHASTUSAINE
Esimene taimse päritoluga pindaktiivsetest ainetest valmistatud ökoloogiline mootoripuhastusvahend. Toote uuenduslik koostis aitab vähendada materjalide kahjustumise riski puhastatavatel pindadel (näiteks alumiiniumist, plastikust või värvitud osadel). Koostises kasutatud pindaktiivseted ained ja kompleksimoodustajad on pärit looduslikest ja taastuvatest allikatest. EV19 EVOPUR MOTOR CLEANER ei sisalda nitrilotriatsetaate, fosfaate, lahusteid ega LOÜsid (lenduvaid orgaanilisi ühendeid). Mõeldud eelkõige mootoriosade ja nende asukohtade puhastamiseks. Eemaldab hõlpsalt rasva, õli..
20.28€24.60€ Maksudeta: 16.90€
FLOWEY R6 SÄDELEV REHVIVAHT
Omadused: Taastab rehvikülgede algse väljanägemise. Puhastab ja poleerib samal ajal. Sobib suurepäraselt nii uute kui ka kasutatud sõidukite rehvidele. Ei põhjusta rehvide ega velgede juures mingeid muudatusi. Sisaldab silikooni. Kasutusjuhised: Pihustage R6 vahendit rehvikülgedele. Laske kuivada. Ei ole vaja pühkida ega hõõruda. Sobib nii kuivadele kui ka märgadele rehvidele. SOOVITUSED: ärge pihustage rehvi pealispinnale ega piduritrumlitele ja -ketastele. Ärge pihustage mootor- ega jalgrataste kummidele. Hoidke külma eest. Säilitage üle 10° C temperatuuril. Ettevaatus..
8.26€9.68€ Maksudeta: 6.88€
R4 BRILLO GOMME
Rehviläige silikonivaba. Taastab rehvide algse väljanägemise.   ..
22.68€27.90€ Maksudeta: 18.90€
W24 MULTI SOFT CLEANER
W24 MULTI SOFT CLEANER on kergelt leeliseline universaalne puhastusvahend, mis on spetsiaalselt ette nähtud kõigi pindade ohutuks ja tõhusaks puhastamiseks (kere, rattad, mootor, metall, plastmassid, kummid, tuuleklaasid jne), mida võib leida eri tüüpi sõidukitel, nagu näiteks autod, veoautod, kaubikud, bussid, lennukid, rongid, trammid, mootorrattad, jalgrattad, paadid ... Kasuta sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade-või näokaitset ..
21.12€26.40€ Maksudeta: 17.60€