Eripakkumised

Autovahad

Autovahad

Siit leiate erinevaid vahasi näiteks: Vesivahad, nanovahad, keraamilised vahad jne.

Soovitame autot vahatada vähemalt paar korda aastas.

 

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
CarPro HydrO2 Lite vedel vaha, 1L
CarPro HydrO2 koosneb hüdrofiilsetest klaaskiududest, silikoonpolümeeridest ja fluoropolümeeridest ning seda võib kanda kõikidele sõiduki pindadele! Värv, klaas, plast, voldikkatus, rattad ja rattakoopad - HydrO2 Lite sobib kõikjale. HydrO2 Lite töötati välja spetsiaalselt tuunijate jaoks, kes on alati otsinud suurepärast läiget ja isepuhastuvat toimet, mida pakub Hydro2! See imeline kasutusvalmis kattevahend tekitab ülimalt veekindla kattekihi ning selle pealekandmiseks rakendatakse lihtsalt pihustamist ja seejärel ainult veega loputamist!    Lihtne pihustamisest..
22.50€ Maksudeta: 18.75€
FLOWEY X50 EXPERIENCE KUIVATUSVAHA
Automaat ja selvepesulatele mõeldud vaha. Vihmavastane efekt. Vaha hoiab ja kaitseb värvipinda. Sobib kokku kareda veega.  Kasuta sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade-või näokaitset ..
107.70€ Maksudeta: 89.75€
Keraamiline kummi ja plastiku hooldusvahend TYRE-X 500ml
Innovaatiline vee baasil hüdrofoobne plastiku ja kummi hooldus- ja kaitsevahend. Jätab kaetud pindadele naturaalse läike ja ei tee pindu rasvaseks. Kõrgläike saavutamiseks lisa teine kiht. Kaitseb kaetud pindu mustuse ja ilmastikumõjude eest. Tänu keraamika SiO2 sisaldusele tekitab pinnale tugeva hüdrofoobse vett ja mustust tõrjuva kihi. Toode on vee baasil ja silikoonivaba. Tootel on kauakestav toime.   ..
21.00€ Maksudeta: 17.50€
Keraamiline pinnakaitsevahend HÜDRO-X 0,5L
Keraamiline pinnakaitsevahend Hüdro-X  tekitab vett, mustust tõrjuva  ja väga sügava läikega pinna mis loob isepuhastuva efekti  ning muudab edaspidise hoolduse lihtsamaks.  Erakordselt lihtne kasutada ka tavatarbijal. Toode püsib pinnal 4- 5 kuud sõltuvad edaspidisest hooldusest. Kasutada edaspidiseks hoolduseks puhastusvahendeid pH kuni 12.0 Hüdro-X tootega töödeldud pinda võib hooldada korduvalt Hüdro-X tootega, see lisab pinnale uue kaitsva kihi. Soovitatavalt nädala möödudes võib pinnad katta uuesti. Hüdro-X  toodet võib ka kasutada kleebitud de..
20.00€ Maksudeta: 16.67€